Game 1 of AIX eSports Schwer vs Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
AUEM 2022 Playoffs · Preliminary Round

20·7
kills
25:18 · Patch 12.9

Picks




Bans




Picks




Bans




Gold
49.8k41.8k
Towers
Drakes
Heralds
Barons
Inhibitors
10
Overview
First blood
AIX eSports Schwer6:04
First tower
AIX eSports Schwer15:45
First drake
AIX eSports Schwer6:01
First grubs
—
First herald
AIX eSports Schwer
First baron
AIX eSports Schwer22:56
Gold lead
Team comparison
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem- 20Kills7
- 7Deaths20
- 49.8kGold41.8k
- 52.4kDamage35.8k
- 821CS805
- 140Vision score128
- 67Wards placed46
- 17Wards cleared24
- 20Control wards13
- 17.2kGold @1014.8k
- 26.5kGold @1523.6k
- 37.1kGold @2033.1k
Kills over time
0′
10′
20′
Damage to champions
xShadezz15,600
S J13,117
S G11,622
Koko10,117
Sora59,171
Relative6,877
Kiko6,653
Shrookie6,053
Jadimi5,147
Hunti3,841
Gold earned
xShadezz11.9k
Relative11.7k
Shrookie10.2k
S J9.6k
S G9.5k
Sora58.9k
Koko8.9k
Hunti8.2k
Jadimi7.1k
Kiko5.6k
Creep score
Shrookie235
Relative223
Sora5220
xShadezz203
Koko194
S J190
S G189
Hunti153
Jadimi16
Kiko3
Vision score
Jadimi65
Kiko39
Hunti30
xShadezz23
Shrookie22
Relative19
Koko19
Sora518
S G17
S J16
Timeline
6:01- FB

6:04 
6:10
6:13- 6:13



8:38
8:43
8:44- 11:15



11:23
11:25- 11:25



11:29
11:30
11:54- 13:34


15:18
15:45
15:59
16:13- 16:28

17:16
17:49
18:05- 18:23


19:13- 19:17


19:20- 21:56



21:56
21:57
21:58
22:00
22:29
22:56
24:16
24:24
24:34- 24:37



24:39
24:49- 24:52
25:01
25:06- 25:12


Laning
Lane matchups
+979 gold · +9 cs · +2,138 xp | Koko117 cs · 4.6k | |
+1,068 gold · +34 cs · +1,380 xp | Hunti89 cs · 4.9k | |
+507 gold · +1 cs · +15 xp | Sora5142 cs · 5.6k | |
+504 gold · +26 cs · +315 xp | Shrookie139 cs · 5.2k | |
+760 gold · +7 cs · +1,467 xp | Kiko2 cs · 3.4k |
Stats
| Combat | ||||||||||
| Rating | 0.85 | 1.32 | 0.52 | 0.35 | 0.92 | 0.35 | 0.20 | 0.49 | 0.33 | 0.31 |
| Kills | 4 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |
| Deaths | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 5 | 3 | 4 | 2 |
| Assists | 6 | 7 | 5 | 4 | 9 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 |
| KDA | 10.0 | 14.0 | 3.3 | 2.0 | 11.0 | 0.3 | 0.6 | 1.3 | 1.0 | 2.0 |
| Kill share % | 50% | 70% | 50% | 30% | 55% | 29% | 43% | 57% | 57% | 57% |
| Solo kills | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Damage & income | ||||||||||
| Damage | 13,117 | 15,600 | 6,877 | 11,622 | 5,147 | 10,117 | 3,841 | 9,171 | 6,053 | 6,653 |
| Damage / min | 518 | 617 | 272 | 459 | 203 | 400 | 152 | 362 | 239 | 263 |
| Gold | 9.6k | 11.9k | 11.7k | 9.5k | 7.1k | 8.9k | 8.2k | 8.9k | 10.2k | 5.6k |
| Gold / min | 378 | 472 | 462 | 376 | 281 | 350 | 325 | 353 | 403 | 221 |
| CS | 190 | 203 | 223 | 189 | 16 | 194 | 153 | 220 | 235 | 3 |
| CS / min | 7.5 | 8.0 | 8.8 | 7.5 | 0.6 | 7.7 | 6.0 | 8.7 | 9.3 | 0.1 |
| Vision | ||||||||||
| Vision score | 16 | 23 | 19 | 17 | 65 | 19 | 30 | 18 | 22 | 39 |
| Wards placed | 9 | 5 | 10 | 10 | 33 | 7 | 4 | 6 | 8 | 21 |
| Wards cleared | 0 | 3 | 3 | 2 | 9 | 3 | 10 | 4 | 5 | 2 |
| Control wards | 2 | 5 | 3 | 2 | 8 | 0 | 4 | 2 | 1 | 6 |
| Early game | ||||||||||
| Gold @10 | 3.6k | 3.7k | 4.1k | 3.0k | 2.9k | 3.0k | 3.1k | 3.5k | 3.2k | 1.9k |
| CS @10 | 71 | 85 | 88 | 74 | 6 | 76 | 58 | 87 | 89 | 0 |
| Level @10 | 9 | 8 | 8 | 7 | 6 | 8 | 7 | 8 | 6 | 6 |
| Gold @15 | 5.5k | 6.0k | 6.1k | 4.7k | 4.1k | 4.6k | 4.9k | 5.6k | 5.2k | 3.4k |
| CS @15 | 126 | 123 | 141 | 113 | 9 | 117 | 89 | 142 | 139 | 2 |
| XP @15 | 8.5k | 6.9k | 7.8k | 5.7k | 3.5k | 6.3k | 5.5k | 7.9k | 5.4k | 4.9k |
| Gold @20 | 7.6k | 8.4k | 8.7k | 7.0k | 5.3k | 6.6k | 6.7k | 7.6k | 7.5k | 4.7k |
| CS @20 | 159 | 170 | 179 | 152 | 12 | 157 | 126 | 196 | 183 | 2 |